Konkurs: „Zmieniaj świat. Budimex 50 lat”
autor(ka): opr. MM, ngo.pl
Gdy budujesz, nie robisz tego tylko dla siebie, ale dla innych, z myślą o ich potrzebach i oczekiwaniach. Nieważne czy w skali makro, budując autostrady i mosty, czy mikro, projektując małą architekturę. Istotne jest to, że zmieniasz świat. Wpływasz na jakość przestrzeni publicznej. Budimex chce promować tych, którzy myślą podobnie o otaczającym ich świecie.

Program skierowany jest do ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych, którzy mają pomysł, wiedzą czego chcą, a do realizacji brakuje im jedynie wiedzy eksperckiej i środków.

Integralną częścią każdego zgłoszenia powinien być przemyślany projekt stworzenia lub aranżacji wspólnej przestrzeni.

Etapy programu:

Chcesz zmienić świat wokół siebie? Zgłoś się!

Szukamy kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi, którzy wiedzą co chcą zmienić i jak to zrobić. Główną nagrodą jest realizacja projektu o wartości pół miliona złotych.

KTO MOŻE SIĘ ZGŁASZAĆ?

Nie możesz być sam. Tak duże projekty wymagają działania zespołowego i doświadczenia.

Zapraszamy

Pełną listę uprawnionych podmiotów znajdziesz w regulaminie

Nagrodami w Programie są:

1. dla jednego uczestnika, którego projekt komisja konkursowa uzna za najtrafniej odpowiadający idei Konkursu - nagroda w postaci faktycznej realizacji Projektu Zwycięskiego w drodze kooperacji organizatora, fundatora oraz nagrodzonego uczestnika jako operatora realizacji, stanowiącej wartość od 400.000,00 zł do 500.000,00 zł powiększonej o obowiązujący podatek VAT.

2. dla uczestników, których projekty zostały uhonorowane przez Komisję Konkursową 2 i 3 miejscem nagrody pieniężne:
za zajęcie 2 miejsca – 45.000,00 zł oraz
za zajęcie 3 miejsca – 35.000,00 zł, przekazane na cele statutowe nagrodzonych uczestników;

3. dla 1 projektu wyłonionego spośród Projektów Laureatów w głosowaniu internautów poprzez ankietę udostępnioną na Stronie Projektu Konkursowego: 20.000,00 zł przekazane na cele statutowe.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej programu: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

źródło: Program „Zmieniaj świat. Budimex 50 lat”
data publikacji: 2018-05-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!