SCWO: Działalność odpłatna – co to za sprzedaż, jak może służyć Twojej NGO? [webinarium portalu ngo.pl]
autor(ka): Renata Niecikowska, ngo.pl
Organizacje pozarządowe mogą prowadzić działalność odpłatną pożytku publicznego. Z tego wyjątkowego uprawnienia mogą jednak korzystać tylko pod pewnymi warunkami. Określające je przepisy nie są najłatwiejsze - łatwiej je zrozumiesz, jeśli skorzystasz z naszego bezpłatnego webinarium. Zapraszamy!

Podczas webinarium "Działalność odpłatna – co to za sprzedaż?" porozmawiamy o tym, czym jest odpłatna działalność pożytku publicznego:

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 17 maja (czwartek) w godz. 15.00-16.00.

Naszą ekspertką będzie Monika Chrzczonowicz – doradczyni serwisu poradnik.ngo.pl, wspiera stowarzyszenia i fundacje merytorycznie w aspektach formalno-prawnych związanych m.in. z zakładaniem, rejestracją. Podpowiada, jakie mają prawa i obowiązki. Doradza w aspektach związanych np. z działalnością odpłatną pożytku publicznego, działalnością gospodarczą i współpracą z samorządem. Członkini zarządu Stowarzyszenia Klon/Jawor, Sieci SPLOT i warszawskiego BKDS ds. organizacji wspierających.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

1.     Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/dzialalnosc-odplatna-co-to-za-sprzedaz/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

  1. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z otrzymanego wcześniej e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 200 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium – osoba logująca się jako 201 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, co to są webinaria i dlaczego warto z nich korzystać.

Webinarium organizowane jest przez portal ngo.pl w ramach:

***

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:

 


data publikacji: 2018-05-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!