Wiosenny Inkubator Innowacji - ruszył trzeci nabór
autor(ka): Monika Woźniak
Ruszył ostatni, trzeci nabór do konkursu grantowego, w którym można otrzymać środki o wartości do 80 tys zł na realizację innowacyjnych pomysłów, które przyczynią się do poprawy sytuacji na rynku pracy jednej z trzech grup osób (osób niepełnosprawnych, osób 50+ i osób młodych bez doświadczenia zawodowego). Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 7 kwietnia.

W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wspierane będą nowatorskie pomysły i rozwiązania, które przyczynią się wypracowania bardziej efektywnych rozwiązań problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy. Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają innowacyjne pomysły oraz chęć do działania i zmiany warunków panujących na rynku pracy (udział moga wziąć zarówno osoby fizyczne, jak i grupy nieformalne oraz podmioty).

Innowatorzy w ramach projektu otrzymają między innymi:

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do dnia 7 kwietnia 2018 za pośrednictwem formularza on-line.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie projektu: http://rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

organizator: Stowarzyszenie WIOSNA
adres: Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków, woj. MA
tel.: 12 421 28 54, faks: 12 426 51 08
e-mail: biuro@wiosna.org.pl
www: http://www.wiosna.org.pl 
źródło: Strona www
data publikacji: 2018-03-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!