UM zaprasza do składania ofert konkursowych
autor(ka): MM, lublin,ngo.pl
Od 4 do 25 lipca 2017 roku można składać oferty w otwartych konkursach, które są odpowiedzią na złożone przez mieszkańców i mieszkanki Lublina inicjatywy lokalne.

Oferty powinny dotyczyć zadania „działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, w ramach którego czekamy na oferty prowadzenia Centrum Inicjatyw Sąsiedzkich.

Oferta w szczególności powinna zawierać:

1. Program warsztatów dla mieszkańców i mieszkanek Lublina w różnych grupach wiekowych, w szczególności o zdrowym trybie życia, bycia świadomym konsumentem, gotowaniu, tematyce artystycznej, edukacyjnej, ekologicznej.
2. Realizacja spotkań sąsiedzkich. 3. Działania aktywizujące społeczność lokalną. 4. Przeprowadzenie ewentualnego remontu i adaptacji lokalu.

Drugim zadaniem konkursowym jest "upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działania wspomagające rozwój demokracji" w ramach, którego możliwe jest złożenie następujących ofert:

1. Program adaptacyjny dla studentów polskich i zagranicznych, którzy rozpoczynają naukę w Lublinie. Oferta powinna zawierać w szczególności:

2. Program edukacyjny dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych przybliżający kulturę pochodzenia studentów zagranicznych studiujących w Lublinie. Oferta powinna zawierać w szczególności:

Szczegółowe informacje na stronie lublin.eu TUTAJ.

źródło: lublin.eu
data publikacji: 2017-07-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!