dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Trzecie Pozarządowe Śniadanie Czwartkowe

Trzecie spotkanie z cyklu "Pozarządowe Śniadania Czwartkowe" odbyło się 26 listopada o godzinie 10:00 w siedzibie Referatu ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej - Pałac Parysów przy ul. Bernardyńskiej 3 w Lublinie.

Śniadanie poświęcone było dwóm tematom: porozmawiamy o integracji cudzoziemek i cudzoziemców w Polsce i o tym, jakie wyzwania w związku z tym zagadnieniem stoją przed organizacjami pozarządowymi, a także o najnowszym generatorze ofert "WITKAC". Ogłoszone zostały już pierwsze konkursy, w których oferty należy składać poprzez generator. Czy przygotowanie oferty będzie teraz prostsze? Jakie są plusy i minusy nowej formy naboru ofert? Opinie na ten temat wyrażali uczestnicy śniadania. 

Pozarządowe Śniadania Czwartkowe to nowa inicjatywa skierowana do lubelskich organizacji. Raz w miesiącu będziemy zapraszać Państwa do nieformalnej rozmowy przy kawie i poczęstunku. Organizatorami jest Referat ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej oraz Redakcja Portalu lublin.ngo.pl.