dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nabór wniosków na realizację w 2019 r. zadań "Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020" - małe granty

Do 31 października 2018 r. można składać do wojewodów wnioski na realizację w 2019 r. zadań w rządowym "Programie integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020".

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2018-10-09, 10.34
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl

Wnioskodawcy składają do wojewódów wnioski na realizację małych grantów - II obszar wsparcia: Zadania jednostkowe (interwencje) o zasięgu lokalnym (miasto-gmina) najczęściej dotyczące jednej dziedziny, a także wnioski na poszczególne zadania, składające się na wcześniej rozpocząte kompleksowe działania na rzecz integracji społeczności romskiej o zasięgu lokalnym (programy lokalne).

Wojewodowie do 14 grudnia 2018 r przekazują do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wszystkie dokumnety związane z procesem selekcji i rekomendacji wniosków.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej MSWiA: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2018-10-09 do 2018-10-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.