dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Czy znasz źródła finansowania działań organizacji pozarządowych?

Środki – głównie finansowe – to coś, co od zawsze najbardziej interesowało organizacje pozarządowe. I wcale nie stoi to w sprzeczności z ich społecznym charakterem! Bardzo trudno realizować szczytne cele, jakie sobie stawiamy, mając do dyspozycji wyłącznie entuzjazm, wolny czas i mnóstwo chęci. Choć to sprawy poważne, zapraszamy do zabawy. Może rozwiązując quiz odkryjesz nowe możliwości finansowania działań twojej NGO.

2018-09-26, 06.29

Pozyskiwanie środków na działania organizacji pozarządowej nie jest proste – pieniądze nie leżą przecież na ulicy. Dodatkowo z każdymi uzyskanymi środkami należy postępować nieco inaczej (np. dotacje wydajemy na umówione z grantodawcą działania i się sprawozdajemy, darowizny przeznaczamy na wskazane cele, etc.). Nie wszyscy mogą korzystać z 1% i nie wszystkim uśmiecha się prowadzenie działalności gospodarczej. Potrafisz się w tym połapać? Sprawdź, rozwiązując nasz quiz!
 

ROZWIĄŻ QUIZ >>

 

Dla tych, którzy już sprawdzili swoją wiedzę, i dla tych, którzy dopiero planują to zrobić:
temat miesiąca w warszawa.ngo.pl: ŹRÓDŁA FINANSOWANIA ORGANIZACJI

 

zobacz też:


Jak przestrzegać prawa w NGO, jakie przepisy są ważne dla NGO – dowiesz się w serwisie poradnik.ngo.pl.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.