dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konferencja prasowa Festiwalu "Śladami Singera"

Konferencja prasowa odbędzie się w czwartek, 12 lipca, o godz. 12:00 w Ośrodku „Brama Grodzka - Teatr NN” w Lublinie (ul. Grodzka 21). Konferencja odbędzie się w sali nr 1 (początek wystawy).

Wiadomość archiwalna

A A A

Festiwal „Śladami Singera” 2018 (16-27 lipca). Sztukmistrz z Lublina ponownie wraz ze swoimi przyjaciółmi wybiera się w podróż po miastach i miasteczkach Lubelszczyzny. Tym razem, nim wróci do Lublina, odwiedzi aż 11 miejscowości: (Chełm, Piaski, Szczebrzeszyn, Krasnobród, Józefów, Biłgoraj, Tyszowce, Janów Lubelski, Bychawę, Kraśnik i Kock). W barwnych widowiskach wystąpią artyści z Polski, Izraela, Chorwacji, Czech, Włoch i Martyniki.

W konferencji wezmą udział Witold Dąbrowski (dyrektor festiwalu), Arkadiusz Ziętek (dyrektor artystyczny) oraz reprezentant artystów - Damian Dutkiewicz (mim, aktor). Podczas konferencji opowiemy o tegorocznej trasie, składzie zespołu artystów, przygotowanych atrakcjach. Opowiemy też nieco o tym, jak mocno festiwal ten jest wyczekiwany na Lubelszczyźnie i jakie sygnały płyną do nas z miejscowości leżących na trasie festiwalu.

data wydarzenia: 2018-07-12
źródło: Ośrodek „Brama Grodzka - Teatr NN
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.