dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

VII edycja akcji "Podziel się zdrowiem"

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w VII edycji akcji "Podziel się zdrowiem", która odbędzie się 16 czerwca 2018 r. (sobota) w godzinach 7.30 - 14 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ul. Żołnierzy Niepodległej 8 w Lublinie. Ta edycja dedykowana jest dzieciom przebywającym w Szpitalu Dziecięcym w Lublinie przy Chodźki na oddziale ortopedii.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Dorota Wójcik

2018-06-05, 11.43
plakat
info

W ramach akcji wszyscy chętni oraz pracownicy SKOK i ich rodziny, i bliscy będą mieć możliwość podzielenia się zdrowiem, poprzez oddanie krwi (badanie i oddanie wybranej jednostki krwi). Można również zgłosić się do rejestru dawców szpiku (wypełnienie formularzy, badanie lekarskie, oddanie próbki krwi do badań).

Po rejestracji, około godziny 9 biegacze wyruszą w stronę Szpitala Dziecięcego przy ul. Chodźki. Dołączy do nich młodzież szkolna i dzieci. Razem przekażą dary dla małych pacjentów ufundowane przez SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego oraz środowisko biegaczy i krwiodawców.

Każda z osób uczestniczących w akcji – zarówno oddająca krew jak i rejestrująca się jako potencjalny dawca szpiku – otrzyma upominkowy gadżet oraz pamiątkową koszulkę.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie i akcji zorganizowanej przez Klub Honorowych Krwiodawców PCK przy SKOK im.Z.Chmielewskiego , SKOK im. Z. Chmielewskiego, Stowarzyszenie Horyzont, Horyzont Partner Skoczek Zielony, Lubelskie Towarzystwo Biegowe oraz RCKiK w Lublinie

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, ul. Żołnierzy Niepodległej 8, 20-078 Lublin, woj. lubelskie
data wydarzenia: 2018-06-16
organizator: Stowarzyszenie "Horyzont" Wspierania Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie
adres: Wallenroda 2e, 20-607 Lublin, woj. LU
tel.: 81 749 17 69, faks: 81 749 17 84
e-mail: stowarzyszenie_horyzont@skokchmielewskiego.pl
www: http://stowarzyszeniehoryzont.pl 
organizator: Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
adres: Początkowa 7, 20-805 Lublin, woj. LU
tel.: 511 202 946, e-mail: bieganie.lublin@gmail.com
www: http://www.bieganie.lublin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.