dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

SCWO: Poznaj narzędzia online do zarządzania zadaniami i czasem [webinarium portalu ngo.pl]

Aplikacje, zarówno te dostępne online, jak i mobilne, mogą być bardzo dobrym sposobem na usprawnienie codziennych zadań. Właściwie dobrane i odpowiednio wykorzystane nie tylko zaoszczędzą czas i uporządkują pracę, ale także ułatwią komunikację i współpracę w zespole. Zapraszamy na webinarium, dzięki któremu lepiej je poznasz!

Wiadomość archiwalna

A A A

Podczas webinarium "Garść praktycznych narzędzi online do zarządzania zadaniami i czasem" będziemy rozmawiać o narzędziach online usprawniających działalność organizacji pozarządowych, między innymi:

 • zarządzanie projektem i zadaniami (Asana, Trello, itp.);
 • zarządzanie czasem i terminami;
 • przechowywanie plików w chmurze i wspólną pracę nad dokumentami;

a także o:

 • przyborniku Google: G-suite;
 • dodatkach do przeglądarek;
 • narzędziach graficznych online;
 • aplikacjach mobilnych do zarządzania czasem i zadaniami.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 13 czerwca (środa) w godz. 12.00-13.15.

Naszym ekspertem będzie Patryk Betcher – Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, specjalista Programu Sektor 3.0 od 2013 r. Zajmuje się od strony administracyjnej i logistycznej organizacją Festiwalu Sektora 3.0 – największego w Polsce technologicznego wydarzenia dla organizacji non profit. Koordynuje Fundusz Sektora 3.0 (program wspierający tworzenie nowych narzędzi online). W ramach przydatnego hobby tworzy projekty graficzne, a inne swoje działania stale usprawnia poprzez wykorzystywanie przydatnych w pracy (i nie tylko) narzędzi internetowych i aplikacji.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

1. Kliknij li​nk: https://ngopl.clickmeeting.pl/garsc-praktycznych-narzedzi-online-do-codziennego-zarzadzania-zadaniami-i-czasem/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium – osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

  App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

  Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.
 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, co to są webinaria i dlaczego warto z nich korzystać.

Webinarium organizowane jest przez portal ngo.pl w ramach:

***

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:

 Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


data wydarzenia: 2018-06-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.