dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Lublin. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie dla osób, których wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy może przydać się w życiu codziennym lub zawodowym, a więc u nauczycieli, urzędników, rodziców, opiekunów i wszystkich osób mających jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem oraz ewentualnymi zagrożeniami dla zdrowia lub życia. Udział płatny.

autor(ka): Marta Skrzyńska

2018-05-10, 08.44

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Szkolenie dla osób, których wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy może przydać się w życiu codziennym lub zawodowym, a więc u nauczycieli, urzędników, kierowców, rodziców, opiekunów, pracownik fizycznych i wszystkich osób mających jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem oraz ewentualnymi zagrożeniami dla zdrowia lub życia.

Kurs pierwszej pomocy jest organizowany dla uczestników Kursu na kierowników i wychowawców wypoczynku. Zainteresowanych zapraszamy do dołączenia do grupy na czas bloku pierwszej pomocy i uzyskanie zaświadczenia z ukończenia kursu pierwszej pomocy

Terminy:

8-10 czerwca 2018 Chełm
23 czerwca 2018 Chełm
19 maja 2018 Lublin
25-27 maja 2018 Lublin
15-17 czerwca 2018 Lublin 29 czerwca- 1 lipca Lublin 16 czerwca – Stalowa Wola

Czas trwania: 4h

Koszt: 70 zł brutto

Miejsca:
Chełm: Centrum Szkoleń i Animacji, ul. Szymanowskiego 4 (Osiedle Słoneczne) Lublin: w zależności od terminu Stalowa Wola: Biblioteka ul. Popiełuszki 10

Zapisy: formularz zapisu, telefonicznie (535 205 500), e-mailowo ()

Szczegółowa instrukcja – jak dokonać płatności i zgłoszenia– kliknij

Zdolność szybkiego i bezpiecznego reagowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu jest umiejętnością niezbędną dla każdego człowieka. Każdy z nas może bowiem stać się świadkiem zdarzenia, podczas którego niezbędne okaże się zastosowanie wiedzy z zakresu działań ratujących życie lub zdrowie człowieka.

Szkolenie prowadzone mają praktyczny charakter i zawierają opis oraz analizę typowych sytuacji, mogących zdarzyć się podczas zajęć charakterystycznych dla uczestników danej grupy ćwiczeniowej w życiu codziennym lub pracy. Program uwzględnia najczęściej występujące wtedy stany zagrożenia zdrowia lub życia.

Cele szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego udzielania pierwszej pomocy w najbardziej typowych sytuacjach z życia codziennego. Każdy uczestnik szkolenia, po jego zakończeniu powinien umieć prawidłowo zareagować w przypadku większości spotykanych stanów zagrożenia życia. Osoba taka po powinna potrafić:

 • odpowiednio ocenić i opisać sytuację
 • w prawidłowy sposób wezwać pomoc (dzwoniąc na pogotowie oraz prosząc o pomoc innych świadków zdarzenia)
 • bezpiecznie zastosować zabiegi ratujące życie sytuacjach nagłych

Program szkolenia:

– resuscytacja krążeniowo-oddechowa ( u dzieci, dorosłych)

– układanie w pozycji bocznej ustalonej osoby nieprzytomnej

– postępowanie z chorymi:

 • Po omdleniach
 • Po oparzeniach
 • Po zadławieniach
 • Po urazach
 • W przypadku krwotoków
 • W przypadku złamań
 • W przypadku zatruć
 • W przypadku udaru cieplnego

Zapewniamy:

 • zaświadczenia uczestnictwa na podstawie § 18 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 1632)

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Lublin
data wydarzenia: od 2018-05-19 do 2018-07-01
organizator: Centrum Szkoleń i Animacji
adres: ul. Szymanowskiego 4, 22-100 Lublin,
tel.: 535205500, e-mail: csia.edu@gmail.com
www: http://www.csia.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.