dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Spotkanie w MSWIA o nowelizacji zbiórek. ZMIANA GODZINY!

Organizatorzy konferencji w sprawie nowelizacji ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych informują o zmianie godziny spotkania. Konferencja pierwotnie zaplanowana była na 6 marca na godz. 12. Jej rozpoczęcie przełożone zostało na godz. 9 rano.

autor(ka): oprac. red. ngo.pl

2018-03-02, 15.00
Grafika: Grzegorz Laszuk

O projekcie ustawiy o zmianie ustawy o zasadach prowadzenia zbiórek publicznych, konsultacjach projektu, a także konferencji poświęconej temu projektowi organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pisaliśmy już wcześniej. 2 marca okazało się, że resort nadal zaprasza na spotkanie, ale na inną godzinę. Pisma z tą informacją zostały wysłane do organizacji pozarządowych, które wcześniej zostały zaproszone do konsultacji i na konferencję. Inne organizacje mogą mieć trudności z dowiedzeniem się o tym fakcie, ponieważ w serwisie legislacja.gov.pl (gdzie pierwotnie opublikowano zaproszenie) nie zamieszczono informacji podającej nową godzinę spotkania. 

Informujemy więc zainteresowane organizacje pozarządowe: konferencja 6 marca 2018 r. w MSWIA dotycząca nowelizacji zbiórek publicznych ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 9 RANO. 

pismo ministra spraw wewnętrznych i administracji, podpisane przez Pawła Szefernaker, w sprawie nowej godziny spotkania w MSWIA
 

Przypominamy, że w konferencji (i w konsultacjach projektu) mogą uczestniczyć WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, a nie tylko te, do których ministerstwo wysyła korespondencję. Organizacje chcące wziąć udział w spotkaniu powinny zgłosić chęć udziału do 5 marca do godz. 12, korzystając z danych kontaktowych zawartych w piśmie ministra:
nr telefonu 22 60-118-71, adres e-mail: .

 

 


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.

Informacja własna portalu ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.