dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

VII edycja konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży”

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza VII edycję konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018”. W programie wspierane są i dofinansowywane projekty, których integralną częścią są elementy edukacyjne, przybliżające wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz pogłębiające wiedzę o historii i kulturze obu narodów. Program jest skierowany do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. Wnioski można składać do 2 marca 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

Program kierujemy do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. W dofinansowanych projektach może wziąć udział młodzież w wieku 13-26 lat.

Macie pomysł na ciekawą wymianę doświadczeń, interesujące metody pracy z młodzieżą, budowanie więzi? Zgłoście się do programu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018”! W ramach projektu wszystko jest możliwe, ale ważne jest, abyście dzięki swojej inicjatywie nauczyli się czegoś nowego! Wspólne warsztaty, gry, dyskusje, pokazy pozwolą na przybliżenie wiedzy o współczesnej Polsce i Rosji, ale przede wszystkim skutecznie zjednoczą uczestników projektu.

Zapraszamy do udziału szkoły, uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe i samorządy terytorialne. Wniosek należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: http://wymianamlodziezy.cprdip.pl/. Termin składania wniosków upływa 2 marca 2018 roku (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum). Więcej informacji o programie w zakładce zgłoś się.

Tematy wymiany:

  • Bohaterowie popkultury w Polsce i Rosji – co mówią o naszych społeczeństwach
  • Unikalności małych ojczyzn bogactwem Polski i Rosji
  • Zawody przyszłości – człowiek vs. robot?
  • Jestem tym co jem? Bio, eko i organic. Żywność, żywienie a zdrowie
  • Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą. Na ile sport stał się dla współczesnego człowieka ostatnim świętym rytuałem
  • Patriotyzm 100 lat po odzyskaniu niepodległości – w czym wyraża się miłość ojczyzny

Znajdziecie nas również na Facebeook'u: www.facebook.com/groups/polskorosyjskawymianamlodziezy/


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

data wydarzenia: od 2018-01-11 do 2018-03-02
organizator: Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.