dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

XXII Czwartkowe Śniadanie Pozarządowe

Serdecznie zapraszamy 11 stycznia 2018 r. o godz. 10 na XXII Pozarządowe Śniadanie Czwartkowe, które odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia SOPRA przy ul. Bursztynowej 20 (Kościół pod wezwaniem M.B.Różańcowej; wejście przy Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 35).

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2018-01-10, 11.04

Tematem spotkania będzie pozyskiwanie 1% przez organizacje pozarządowe. Przedstawicielki i przedstawiciele Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew powiedzą w jaki sposób zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię zachęcającą do przekazania 1% podatku. Podczas spotkania podyskutujemy o tym, jakie narzędzia warto wykorzystywać w akcji pozyskiwania 1%. Przyjrzymy się skutecznym kampaniom 1% i wspólnie zastanowimy, które elementy mogą być użyteczne dla organizacji pozarządowych.

Zachęcamy do zabrania ze sobą ulubionych produktów i potraw śniadaniowych. Pozarządowe Śniadania Czwartkowe to inicjatywa skierowana do lubelskich organizacji pozarządowych. Zapraszamy na nieformalne rozmowy przy kawie i poczęstunku. Organizatorami Śniadań Czwartkowych są Biuro Partycypacji Społecznej oraz Fundacja Sempre a Frente.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2018-01-11 do 2018-01-10
źródło: UM Lublin
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.