dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konkurs MSWiA: Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadnia publicznego: „Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych”. Oferty należy składać do 29 stycznia 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2018-01-09, 11.25
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl

ZADANIE OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE DZIAŁANIA:

  1. Przygotowanie i przeprowadzenie - za pośrednictwem środków masowego przekazu - ogólnopolskiej kampanii społecznej dotyczącej niebezpiecznych sytuacji na jakie narażeni są uczestnicy obozów na terenie lub w pobliżu lasu w obliczu zagrożeń pogodowych.
  2. Promocja właściwych zachowań oraz zdobycie umiejętności reagowania i zachowania w sytuacjach zagrożeń pogodowych na terenie lub w pobliżu lasu.
  3. Edukacja dotycząca obowiązkowego ekwipunku i sprzętu (w tym możliwość zakupu sprzętu, m.in. zestaw ratunkowy do udzielania pierwszej pomocy medycznej do prezentacji - do kwoty 2.000 zł brutto) niezbędnego do organizacji bezpiecznego wypoczynku podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych, które powinien zabezpieczyć organizator.

Zadanie obejmować ma działania mające na celu poprawę wiedzy i świadomości na temat właściwych zachowań w obliczu niebezpieczeństw na jakie narażeni są uczestnicy obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych.

Oferty należy składać do 29 stycznia 2018 r.

  • korespondencyjnie na adres: Departament Komunikacji Społecznej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa, z dopiskiem Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych”,
  • bezpośrednio, w Biurze Podawczym w budynku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy ul. Rakowieckiej 2, w godzinach 8.15 – 16.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2018-01-09 do 2018-01-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.