dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Podsumowanie konsultacji dotyczących Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi na rok 2018

Przed uchwaleniem przez Radę Miasta Lublin Programu współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie odbyły się konsultacje tego programu z organizacjami i Radą Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin.

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-12-04, 10.49

W ramach konsultacji, które trwały od 22 sierpnia do 22 września 2017 r., można było przesyłać swoje uwagi na maila , zostało zorganizowane otwarte spotkanie konsultacyjne w siedzibie Biura Partycypacji Społecznej oraz odbyła się dyskusja podczas Pozarządowego Śniadania Czwartkowego. W trakcie posiedzenia Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, które odbyło się 26 września 2017 r., przyjęto uchwałę wskazującą zmiany, które powinny być wprowadzone do projektu Programu.

Uwagi nadesłane przez przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych oraz uchwałę Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin można znaleźć TUTAJ.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

źródło: UM Lublin
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.