dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nabór na wizyty studyjne w ramach Grantów Norweskich i EOG

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zachęca do wzięcia udziału w naborze na wizyty studyjne w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej - część "b" dla Programu "Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego" dla podmiotów z sektora kultury z Polski i instytucji pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii. Termin trwania naboru: do wyczerpania alokacji, jednak nie później niż do 31 października 2017 r.

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-09-12, 14.50
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl

Dofinansowanie w ramach naboru można uzyskać na wizytę studyjną przedstawicieli polskiej instytucji w Norwegii, Islandii albo Liechtensteinie lub na przyjęcie przedstawicieli instytucji z Państw-Darczyńców w Polsce. Celem wizyt studyjnych ma być wzmocnienie współpracy dwustronnej oraz wymiana dobrych praktyk w obszarze kultury.

Nabór skierowany jest do polskich wnioskodawców, tj. instytucji kultury, publicznych szkół i uczelni artystycznych, uczelni publicznych, archiwów państwowych, jednostek samorządu terytorialnego, kościołów i związków wyznaniowych oraz organizacji pozarządowych ze sfery kultury.

Szczegółowe informacje na temat naboru


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2017-09-12 do 2017-10-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.