dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

UM zaprasza do składania ofert konkursowych

Od 4 do 25 lipca 2017 roku można składać oferty w otwartych konkursach, które są odpowiedzią na złożone przez mieszkańców i mieszkanki Lublina inicjatywy lokalne.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin,ngo.pl

2017-07-07, 13.12

Oferty powinny dotyczyć zadania „działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, w ramach którego czekamy na oferty prowadzenia Centrum Inicjatyw Sąsiedzkich.

Oferta w szczególności powinna zawierać:

1. Program warsztatów dla mieszkańców i mieszkanek Lublina w różnych grupach wiekowych, w szczególności o zdrowym trybie życia, bycia świadomym konsumentem, gotowaniu, tematyce artystycznej, edukacyjnej, ekologicznej.
2. Realizacja spotkań sąsiedzkich. 3. Działania aktywizujące społeczność lokalną. 4. Przeprowadzenie ewentualnego remontu i adaptacji lokalu.

Drugim zadaniem konkursowym jest "upowszechnianie i ochrona wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działania wspomagające rozwój demokracji" w ramach, którego możliwe jest złożenie następujących ofert:

1. Program adaptacyjny dla studentów polskich i zagranicznych, którzy rozpoczynają naukę w Lublinie. Oferta powinna zawierać w szczególności:

  • warsztaty informacyjne o Lublinie;
  • warsztaty zmierzające do integracji społeczności studenckiej oraz mieszkańców i mieszkanki Lublina.

2. Program edukacyjny dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych przybliżający kulturę pochodzenia studentów zagranicznych studiujących w Lublinie. Oferta powinna zawierać w szczególności:

  • przykładowe scenariusze lekcji;
  • kalkulację kosztów prowadzenia zajęć.

Szczegółowe informacje na stronie lublin.eu TUTAJ.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-07-10 do 2017-07-25
źródło: lublin.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.