dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konkurs MSWiA: Działania na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego z zakresu działań na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych pn. Organizacja działań związanych z upamiętnieniem Zagłady Romów i Sinti. Oferty należy składać do 4 lipca 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-06-14, 15.39
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl

Rodzaj zadania
Zadanie dotyczy wszelkich działań podejmowanych w okresie od dnia 19 lipca 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r., związanych z upamiętnieniem Zagłady Romów i Sinti, w szczególności mających na celu przypomnienie i przybliżenie tragicznych losów Romów i Sinti w okresie II wojny światowej - ofiar niemieckiego nazistowskiego ludobójstwa.

Zadanie powinno być skierowane do jak najszerszego kręgu odbiorców i stwarzać zarówno przedstawicielom romskiej mniejszości etnicznej, jak i przedstawicielom społeczeństwa większościowego możliwość zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z działaniami podejmowanymi przez władze III Rzeszy w celu eksterminacji Romów i Sinti, a także przyczyniać się do podtrzymania i rozwoju tożsamości romskiej mniejszości etnicznej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej MSWiA: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2017-06-14 do 2017-07-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.