dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Co wiesz o walnych zebraniach

Czy pamiętasz taki moment, kiedy siedzisz na zebraniu członków stowarzyszenia, do którego należysz, i nie za bardzo wiesz, co się dzieje dookoła? A może w ogóle nie chodzisz na takie zebrania? O czym decyduje walne i jaką ma rolę w stowarzyszeniu? Zobacz, czy potrafisz rozwiązać najnowszy quiz w poradnik.ngo.pl!

Wiadomość archiwalna

A A A

Czerwiec jest miesiącem walnych zebrań w stowarzyszeniach. Tak sądzimy, analizując zapytania, które do nas spływają. Macie podobne wrażenie?

Walne zebranie jest najwyższą władzą w stowarzyszeniu? A może nie? Jak tyle osób może o czymkolwiek z powodzeniem decydować! Chyba jednak… Stop! Prawo o stowarzyszeniach i statuty organizacji znają już odpowiedzi na te i podobne pytania. Ty również je znasz? Sprawdź!

ROZWIĄŻ QUIZ >>


Sprawdź się też w innych quizach!


Jak przestrzegać prawa w NGO, jakie przepisy są ważne dla NGO – dowiesz się w serwisie poradnik.ngo.pl.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.