dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Jak napisać dobry projekt? [webinarium]

W jaki sposób krok po kroku przygotować dobry projekt dla lokalnej społeczności? Jak zacząć, o czym pamiętać, na co zwrócić uwagę i jak przełożyć pomysł na język wniosku grantowego? Dowiesz się tego na webinarium, które odbędzie się 14 czerwca o godz. 12. Zapisz się już dziś!

Wiadomość archiwalna

A A A

Program ”Decydujesz, pomagamy”

To webinarium nie tylko dla wnioskodawców, którzy chcieliby złożyć wniosek w III edycji Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” (właśnie trwa jego III edycja – możesz jeszcze złożyć wniosek – więcej >>). Mogą w nim wziąć udział zarówno organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne, ale również osoby, które po prostu chcą się dowiedzieć, jak dobrze zaplanować i rozpisać pomysł na projekt we wniosku.

Uczestnicy webinarium „Jak napisać dobry projekt?” dowiedzą się m.in.:

 • na czym polega Program „Decydujesz, pomagamy”, jakie są jego zasady,
 • kto może w nim wziąć udział,
 • jakie projekty można składać, w jakich terminach,
 • jak wygląda formularz aplikacyjny i co wpisać w poszczególnych rubrykach,
 • jakie są kryteria oceny merytorycznej i punktacji.

Zaprezentujemy także inspiracje i dobre praktyki z poprzednich edycji Programu. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Naszą ekspertką podczas webinarium będzie Katarzyna Julia Olesińska – koordynatorka Programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” ze strony partnera merytorycznego – Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Webinarium będzie prowadzić Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl – środa, 14 czerwca 2017 r., godz. 12.00-13.00. Zachęcamy do rejestracji już dziś:

 1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/jak-napisac-dobry-projekt/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

 2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczona - może wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.

 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: 2017-06-14
organizator: Fundacja Tesco Dzieciom
adres: Kapelanka 56, 30-347 Kraków,
www: http://www.fundacjatesco.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.