dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Korzystasz z czyjejś muzyki, piosenki? O czym musisz pamiętać? [WEBINARIUM]

Jakie są zasady korzystania z utworów muzycznych? Na co uważać? Jak zgłasza się skorzystanie z czyjegoś utworu (muzyki, piosenki) do ZAiKS? Tego wszystkiego dowiesz się na kolejnym webinarium ngo.pl, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 16. Zapisz się już dziś i skorzystaj!

Wiadomość archiwalna

A A A

Uczestnicy webinarium „Korzystanie z muzyki, zgłoszenie do ZAiKS. O czym pamiętać?” dowiedzą się m.in.:

  • kto i na jakich zasadach może wykorzystać utwór muzyczny,
  • czyje prawa są zawarte w utworze muzycznym, komu płaci się za użycie utworu,
  • jak zgłasza się użycie utworu do ZAiKS,

oraz będą mogli zadać ekspertce pytania.

Naszą ekspertką podczas webinarium będzie Małgorzata Sudoł – radca prawny od 1998 roku, ma własną kancelarię w Warszawie. Wieloletnia trenerka i wykładowczyni w firmach szkoleniowych, izbie radców prawnych i uczelniach wyższych. Autorka poradnika „Prawo autorskie, czyli o korzystaniu z czyjejś twórczości w druku i w internecie” (wyd. Stowarzyszenie Klon/Jawor, 2006) oraz działu w serwisie poradnik.ngo.pl: http://poradnik.ngo.pl/prawo-autorskie.

Webinarium będzie prowadzić Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl – środa, 7 czerwca 2017 r., godz. 16.00-17.15. Zachęcamy do rejestracji już dziś:

  1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/korzystanie-z-muzyki-zgloszenie-do-zaiks-o-czym-pamietac/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

  2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczona - może wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

  • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
  • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
  • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
  • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.

  • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie organizowane jest w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


data wydarzenia: 2017-06-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.