dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nabór wniosków do programu dożywiania Pajacyk na rok szkolny 2017/2018

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków. Od 10 maja do 10 lipca można składać wnioski na dofinansowanie dożywiania w ciągu roku szkolnego 2017/2018 (decyduje data stempla pocztowego). O pomoc w sfinansowaniu posiłków mogą zwracać się szkoły podstawowe, gimnazja i samodzielne świetlice.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Magdalena Szymczak

2017-05-19, 15.48

Podstawą uzyskania przez placówkę dofinansowania z programu Pajacyk jest właściwie wypełniony formularz wniosku, zawierający w części formalnej: szczegółowe dane adresowe szkoły lub świetlicy i informacje o dotychczasowym dożywianiu; w części merytorycznej: informacje o sytuacji społeczności lokalnej oraz typowanych do dożywiania dzieci na terenie obejmowanym przez szkołę lub świetlicę na podstawie danych statystycznych oraz obserwacji.

UWAGA!

Od tego roku można wypełnić formularz online dostępny na stronie http://www.pajacyk.pl/nabor/zgloszenia

lub

Pobrać formularz ze strony http://www.pajacyk.pl/nabor/zgloszenia i wysłać poczta tradycyjną na adres: Polska Akcja Humanitarna, ul. Wita Stwosza 2, 87-100 Toruń

W sprawach związanych z prawidłowym wypełnianiem wniosków można kontaktować się telefonicznie z Magdaleną Szymczak, Koordynatorką Programu Dożywiania w Polsce pod nr telefonu (56) 65 21 368 lub droga mailową

Wypełnienie wniosku i przesłanie go do Fundacji nie gwarantuje otrzymania dofinansowania.

Fundacja kontaktuje się z placówkami, które spełniły kryteria wymagane do zakwalifikowania się do dożywiania w roku szkolnym 2017/2018.

Pełna lista placówek zakwalifikowanych do programu zostanie opublikowana na stronie internetowej PAH 1 września 2017 roku.

UWAGA! Wraz z naborem na rok szkolny 2017/2018 wprowadzono nowy formularz wniosku o dofinansowanie dożywiania. Wnioski wypełnione na starym formularzu nie będą rozpatrywane.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

data wydarzenia: od 2017-05-10 do 2017-07-10
organizator: Polska Akcja Humanitarna
adres: Wita Stwosza 2, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
tel.: 56 65 21 368, e-mail: pajacyk@pah.org.pl
www: http://www.pajacyk.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.