dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

II edycja Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza jest organizatorem Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest, która odbędzie się 8-9 czerwca 2017 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. W konferencji weźmie udział około 250 osób z Polski, Ukrainy i innych krajów regionu: Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Litwy, Węgier, Słowacji i innych.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-05-17, 08.21

Obecni będą wysokiej rangi przedstawiciele krajów regionu oraz instytucji międzynarodowych – Sekretarz Stanu Ministerstwa Rozwoju RP Jerzy Kwieciński, Minister Rozwoju Gospodarczego i Handlu Ukrainy Stepan Kubiw, Zastępca Dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie dr Marzenna Guz-Vetter, Petro Matiaszak z Ukraine Investment Promotion Office, Irena Remez z Narodowej Agencji Inwestycji i Prywatyzacji przy Ministerstwie Gospodarki Republiki Białoruś i innych. Obecni będą również przedstawiciele biznesu, finansów, mediów, środowisk akademickich i instytucji wspierających przedsiębiorców.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zapoznać się z unikalnymi prezentacjami dotyczącymi możliwości współpracy gospodarczej i inwestowania w Mołdawii, a także w jednym z największych i przyszłościowych partnerów – Republika Kazachstan.

To niezwykle ważne dla polsko-ukraińskich stosunków gospodarczych wydarzenie będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat międzynarodowego obrotu towarowego, inwestycji i finansów, jak również stanie się możliwością dla nawiązania wielu partnerskich kontaktów z przedstawicielami biznesu z wielu krajów.

W 2017 roku Lublin obchodzi 700-lecie swego istnienia, co stanowi dodatkową atrakcje i umożliwia zapoznanie się z dorobkiem i osiągnięciami tego unikalnego miasta o wielokulturowej tradycji i ogromnym znaczeniu na przestrzeni dziejów.

Program konferencji skonstruowany jest na bazie dwóch segmentów tematycznych, z których jeden przeznaczony będzie dla polskich uczestników pod hasłem: Kierunek Wschód – szanse, możliwości i współpraca (obejmujący zagadnienia handlowe, eksportowe, inwestycyjne), drugi zaś pod tytułem: Polska – atrakcyjnym partnerem dla kontrahentów i inwestorów ze wschodu (przeznaczony jest dla uczestników z zagranicy). Szczególną uwagę poświęcimy analizie możliwości inwestycyjnych na terytorium RP oraz uwarunkowań prawno-podatkowych związanych z rejestracja działalności na rynku polskim, Unii Europejskiej i krajów Europy Wschodniej (Białorusi i Ukrainy). W drugim dniu wydarzenia – 9 czerwca 2017 r. dla chętnych odbędzie się sesja wyjazdowa, mająca na celu zapoznanie uczestników Konferencji z osiągnięciami gospodarczymi Lubelszczyzny.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Arkusz rejestracyjny znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest/

Osoba kontaktowa:

Andrzej Drozd

Wiceprezes PUIG

Tel: +48 796 093 863

 

Współorganizatorami wydarzenia są: Prezydent miasta Lublina Krzysztof Żuk i Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-06-08 do 2017-06-09
źródło: Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.