dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Jeszcze tydzień na napisanie projektu z edukacji globalnej!

Zbliża się termin składania wniosków w konkursie "Edukacja globalna. Regranting dla organizacji pozarządowych". Propozycje projektów można zgłaszać do 24 marca, wypełniając wniosek w generatorze on-line.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-03-17, 15.46

Nadal wahacie się, czy aplikować w konkursie? Nie jesteście w 100% pewni, jak rozumieć termin "edukacja globalna"? Czy to coś, co mieści się w zakresie Waszej działalności?

Jeśli:

- jesteście organizacją pozarządową

- wśród zagadnień, jakimi się zajmujecie są np. zrównoważony rozwój, prawa człowieka czy relacje gospodarcze i społeczne pomiędzy krajami globalnej Północy i globalnego Południa

- chcecie przyczyniać się do budowania w polskim społeczeństwie wiedzy na temat zjawisk i współzależności globalnych oraz odpowiedzialności za współczesny świat i gotowości do działania na jego rzecz...

... ten konkurs jest dla Was!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Fundacji Edukacja dla Demokracji, operatora konkursu: fed.org.pl/globalna/oferta/.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w l. 2016-2017.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

data wydarzenia: od 2017-03-17 do 2017-03-24
organizator: Fundacja "Edukacja dla Demokracji"
adres: Nowolipie 9/11 lok. użytk. 5, 00-150 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 603 375 602, faks: 22 635 40 06
e-mail: biuro@fed.org.pl
www: http://www.fed.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.