dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Ruszyły zapisy na Zimę w mieście

Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Miasto. Na chętnych czeka mnóstwo propozycji aktywnego wypoczynku podczas ferii. Warto zarezerwować sobie czas i miejsca na wybranych wydarzeniach.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-01-03, 07.58

Będzie można poznać zapomniane zabawy podwórkowe, nauczyć się jazdy na deskorolce, zrobić lampkę z tykwy albo odkryć swoją pasję do gier planszowych. Do wyboru są również warsztaty teatralne, techniki kompozytorskiej, warsztaty szycia i możliwość wykonania patery na kozie rogi. Na terenie szkolnych obiektów sportowych w różnych dzielnicach Lublina będą odbywać się od poniedziałku do piątku zajęcia sportowo-rekreacyjne. Jak zwykle ciekawe propozycje przygotowały instytucje kulturalne, młodzieżowe (MDK Pod Akacją i MDK nr 2) oraz dzielnicowe i spółdzielcze domy kultury (szczegółowe informacje w załącznikach).

Oczywiście mamy kilka nowości, m.in.: warsztaty z PTTK i żywą grę planszową w Skansenie. W okresie ferii zimowych, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie będą mogli zjeść ciepły posiłek w niektórych stołówkach szkolnych. Zapraszamy od 16 do 29 stycznia!

Szczegółowy program wydarzeń znajduje się na stronie lublin.eu TUTAJ.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-01-16 do 2017-01-29
źródło: lublin.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.