dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Twarze Lublina: Paulina Skipirzępa

Pracuję w Warsztatach Kultury w Dziale Komunikacji i Marketingu. Głównie zajmuję się kontaktem z mediami regionalnymi i ogólnopolskimi. Jestem osobą o zbyt wielu pasjach, przez co nie mogę się oddać się żadnej w 100%. Wieczorami można szukać mnie w trzech miejscach: w kinie, na lekcji włoskiego lub w kuchni, przygotowującą coś pysznego.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2015-08-16, 17.44

W Lublinie mieszkam od 8 lat. Przyjechałam tu na studia. Muszę przyznać, że miasto nie od razu przypadło mi do gustu. Dopiero z czasem doceniłam jego zalety, sympatycznych i serdecznych mieszkańców oraz to, że nie trzeba się spieszyć, a zawsze jest się na czas.

“Lublin – miasto wielokulturowe”: Lublin w moich oczach jest jednolity kulturowo. Istotnie, z roku na rok łatwiej usłyszeć na ulicy język obcy. Są to zazwyczaj studenci ze Wschodu. Nie odbieram ich natomiast jako osób o odmiennej czy sprzecznej z polską kulturze. Różnią nas co najwyżej obyczaje czy zwyczaje. Prawdziwa wielokulturowość Lublina jest moim zdaniem pieśnią przeszłości lub dalekiej przyszłości. Moja wizja twarzy Lublina: Twarz Lublina to z pewnością twarz młoda lub młoda duchem, spokojna, zrelaksowana i ciesząca się z małych rzeczy.

Rada dnia dla mieszkańców Lublina: Zauważyłam, że tylko osoby od urodzenia mieszkające w Lublinie narzekają na to miasto. Może warto zastanowić się, dlaczego tak wielu przyjezdnych zostawia właśnie tutaj swoje serce?

Rada dnia dla mieszkańców Lublina: Zauważyłam, że tylko osoby od urodzenia mieszkające w Lublinie narzekają na to miasto. Może warto zastanowić się, dlaczego tak wielu przyjezdnych zostawia właśnie tutaj swoje serce?

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

źródło: dlawszystkich.lublin.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.